12. 08 2017 14:00 | mg

Výstavné nohy Silvie Lakatošovej: Mama dvoch detí má postavičku ako lusk

Po boku šéfkuchára Michala Konráda si strihla Lambadu.

Silvia Lakatošová, Michal Konrád, Let´s Dance
Silvia Lakatošová, Michal Konrád, Let´s Dance Foto: TV Markíza
Pavol Chovanec s manželkou Silviou Lakatošovou Silvia Lakatošová Michal Konrád Michal Konrád Michal Konrád Silvia Lakatošová

V pripravovanej tanečnej šou Let´s Dance sa blysne aj niekdajšia kráľovná krásy a riaditeľka súťaže Miss Universe SR Silvia Lakatošová. „Uvedomujem si veľkú zodpovednosť, ktorú som prijala pozvaním do šou, ale som veľmi rada, že si obnovím tanečné kroky, keďže som dlhé roky tancovala v Lúčnici. Teším sa veľmi, lebo folklór mam za sebou a spoločenské tance pred sebou,“ neskrýva spokojnosť krásna podnikateľka.

S manželom, moderátorom Paľom Chovancom, vychováva dve deti. 11-ročný Christian a 3-ročná Valentínka jej určite budú držať palce.

V najnovšej upútavke sa Silvia zvŕta po boku jedného z najlepších slovenských šéfkuchárov Michala Konráda. Ten počas Let´s Dance odloží varešku a divákom predvedie svoje tanečné umenie. Jeho jedinou skúsenosťou s tancom zatiaľ bolo vyzvŕtanie starej mamy na dedinskej zábave, a tak sa máte na čo tešiť. Michal má totiž tanec rád. „Bolo to pre mňa dosť náročné. Prvýkrát som to zažil naostro, nikdy predtým ma nelíčili,nestajlovali a nemusel som pred kamerou a celým štábom tancovať. A ešte k tomu lambadu a navyše so Silvinkou Lakatošovou," zhodnotil nakrúcanie upútavky sympatický šéfkuchár.

Pozrite si Silviu Lakatošovú s Michalom Konrádom!

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Let´s Dance - v nedeľu, 3. septembra, na Markíze!