Sexi rumba, živelná salsa, aj elegantný valčík: Koho čakajú tieto tance?

30. 09 2017 12:00 | luc
Let's Dance
Let's Dance Foto: TV Markíza

Pozrite si, aký tanec čaká váš obľúbený tanečný pár.

Emma Drobná, ktorú tento týždeň skolila choroba, si so svojím tanečným partnerom Filipom Buránskym zatancuje viedenský valčík. Hrať im k tomu bude pesnička Have You Ever Really Loved A Woman od Bryana Adamsa.

Emma Drobná a Filip Buránsky
Foto: TV Markíza
 

Na naozaj sexi rumbu sa môžeme tešiť v podaní herca Braňa Deáka a jeho tanečníčky Dominiky Roškovej. Zatancujú si ju v rytmoch skladby Don’t Want To Miss A Thing od americkej skupiny Areosmith.

Braňo Deák a Dominika Rošková
Foto: TV Markíza
 

Aj komička Evelyn tento týždeň bojovala s chorobou. Napriek tomu poctivo trénovala, a tak sa môžeme tešiť na zmyselnú rumbu. S Lukášom Hojdanom si zatancujú na pesničku The Way We Were od Barbry Streisand.

Evelyn a Lukáš Hojdan
Foto: TV Markíza
 

Hercovi Vladovi Kobielskemu sa splní sen o štandardných tancoch, ktoré obľubuje o čosi viac než tie latinsko-americké. S Dominikou Chrapekovou ich totiž čaká viedenský valčík a hrať im pri tom bude pesnička Somebody To Love od legendárnej kapely Queen.

Vlado Kobielsky a Dominika Chrapeková
Foto: TV Markíza
 

Silvia Lakatošová a David Schavel si v piatom kole spolu zatancujú foxtrot na pesničku I Say A Little Prayer od Arethy Franklin.

Silvia Lakatošová a David Schavel
Foto: TV Markíza
 

Energický charleston – tak znie nedeľný tanečný recept na úspech v podaní šéfkuchára Michala Konráda a tanečníčky Paťky Martinovičovej. To všetko na rytmy pesničky Do Your Thing.

Michal Konrád a Patrícia Martinovičová
Foto: TV Markíza
 

Petra Vajdová momentálne bojuje s vážnym zranením a jej ďalšie účinkovanie v šou je ohrozené, no ak by v nedeľu na tanečný parket predsa len vyšla, svoj tanečný repertoár si rozšíri o živelnú salsu. Tú si s Fabiom Belluccim zatancuje na pesničku Fireball od amerického rappera a hitmakera Pitbulla.

Petra Vajdová a Fabio Bellucci
Foto: TV Markíza
 

Na veľké prekvapenie sa môžete tešiť v podaní Lenky Vavrinčíkovej a Adama Brešťanského. Tí si totiž zatancujú rumbu v celkom nezvyčajnom prevedení. Hrať im pritom bude pieseň Love Me Like You Do od Ellie Goulding.

Lenka Vavrinčíková a Adam Brešťanský
Foto: TV Markíza
 

Let's Dance si nenechajte ujsť už zajtra o 20:30 na Markíze!

 

Ak ste si nestihli pozrieť štvrté kolo Let's Dance, pozrite si ho tu alebo zadarmo v našom videoarchíve TU!

 

Upútavka

 
Let´s Dance: FINÁLE - v nedeľu, 5. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na