Večer plný legendárnych filmových tanečných čísiel v Let's Dance

07. 10 2017 13:00 | luc
Tanečníci, ktorí sa predstavia v šiestom kole
Tanečníci, ktorí sa predstavia v šiestom kole Foto: TV Markíza

Na tieto tance sa môžete tešiť už zajtra.

Tie najlegendárnejšie filmové a muzikálové tanečné čísla uvidíte už zajtra v Let's Dance! Tešiť sa môžete na Pomádu, Hriešny tanec, aj Austina Powersa!

Silvia Lakatošová a David Schavel obohatia svoj tanečný repertoár o svižný quickstep, ktorým stvárnia legendárnu Pomádu a pesničku You're the one that I want.

Michala Konráda a Paťku Martinovičovú čaká salsa a tou budú musieť znázorniť chronicky známy Gangnam Style od kórejského speváka PSY-a.

Petra Vajdová a Fabio Bellucci si zatancujú valčík z Oscarom ovenčeného  filmu La La Land.

Vlado Kobielsky a Dominika Chrapeková opäť zrýchlia tempo. Tentoraz ich totiž čaká jive na motívy filmu Austin Powers a skladba Soul Bossa Nova.

Komička Evelyn a Lukáš Hojdan budú môcť opäť predviesť svoju serióznu stránku. Tentoraz je totiž ich tancom tango, ktoré odtancujú na pesničku Cell Block Tango z muzikálu Chicago.

Samba – tú zatancuje pár v zložení Braňo Deák a Dominika Rošková. Hrať im pritom bude skupina Bee Gees a ich pesnička You Should Be Dancing.

A napokon Emma Drobná a Filip Buránsky sa tešia na salsu. Ich témou bude legendárny Hriešny tanec a pesnička Time of My Life.

Šieste kolo Let's Dance si nenechajte ujsť v nedeľu, 8. októbra, o 20:30 na Markíze!

 

Ak ste si nestihli pozrieť piate kolo Let's Dance, pozrite si ho tu alebo zadarmo v našom videoarchíve TU!

 

Upútavka

 
Let´s Dance: FINÁLE - v nedeľu, 5. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na