Veľký návrat vypadnutých tanečníkov! Poznáme scenár ôsmeho kola Let's Dance

21. 10 2017 11:00 | luc
Poznáme scenár nedeľného tanečného večera
Poznáme scenár nedeľného tanečného večera Foto: TV Markíza

Ako sa tanečné páry popasujú s novou výzvou?

Tak ako minulé, tak aj ôsme kolo tanečnej šou Let's Dance prinesie dva tance pre každý súťažný pár. Okrem individuálneho si totiž ešte zatancujú tzv. trio dance. To znamená, že tradičné zloženie páru doplní ďalší profesionálny tanečník. Tak sa poďte pozrieť na to, ktoré tance čakajú na vášho favorita a kto im pribudne do tímu.

Braňa Deáka a Dominiku Roškovú čaká v nedeľu valčík a prvýkrát odznie v Let's Dance slovenská pesnička, a to konkrétne Pokoj v duši od Jany Kirschner.

Na tanečný parket sa vracia aj Paulína Gašparíková, ktorá si zatancuje s Braňom a Dominikou. Čaká ich jive a pesnička Hit the Road Jack od The Hermes House Band.

Braňo, Dominika a Paulína
Foto: TV Markíza
 

Komička Evelyn a Lukáš Hojdan budú v nedeľu tancovať quickstep a tešiť sa môžete na poriadnu šou, pretože im bude hrať pesnička Candyman od Christiny Aguilery.

Trio Evelyn, Lukáš a Adam Brešťanský predvedie paso doble na úžasnú inštrumentálnu skladbu Unstoppable od americkej formácie E.S.Posthumus.

Evelyn, Lukáš a Adam Brešťanský
Foto: TV Markíza
 

Vlado Kobielsky a Dominika Chrapeková rozšíria svoj repertoár štandardných tancov o quickstep a opäť to bude na slovenskú pieseň. Zimnú atmosféru naladia vďaka pesničke Zima na saniach od Michala Dočolomanského.

Vlado, Dominika a Katka Lacková – to je trio, ktoré v nedeľu predvedie paso doble. Hrať im pritom bude ďalšia nádherná „inštrumentálka“ s názvom Explosive od Davida Garretta, Francka Van Der Heijdena a Royal Philharmonic Orchestra.

Vlado, Dominika a Katka Lacková
Foto: TV Markíza
 

Silvia Lakatošová a David Schavel si spolu zatancujú waltz a hrať im pri tom bude skladba I'm Kissing You od Des'ree.

Silviu a Davida v trio dance doplní Fabio Bellucci, ktorého temperament a pri salse určite zíde. Tešiť sa môžete aj na pesničku Turn the Beat around od Glorie Estefan.

Silvia, Savid a Fabio Bellucci
Foto: TV Markíza
 

Emma Drobná a Filip Buránsky si ako svoj párový tanec zatancujú tango na pesničku Hold Back The River od Jamesa Baya.

V trio dance Emmu a Filipa doplní profesionálny tanečník Tomáš Tanka, ktorý si s Emmou a Filipom zatancujú sambu na pesničku Hot In Here od amerického hip-hopového hudobníka Nellyho.

Emma, Filip a Tomáš
Foto: TV Markíza
 
 

Let's Dance si nenechajte ujsť zajtra o 20.30 na Markíze!

 

Ak ste si nestihli pozrieť siedme kolo Let's Dance, pozrite si ho zadarmo v našom videoarchíve, alebo tu:

 

Komentáre ( 0)

 
/* associated find node 'Aktuálne' */