20. 10 2017 15:00 | luc

Kto stojí za skvelou tanečnou hudbou? Spoznajte tváre muzikantov z Let's Dance Band

Toto je kapela, ktorá sa každú nedeľu stará o skvelé hudobné vystúpenia.

Spoznajte tváre hudobníkov z Let's Dance Band
Spoznajte tváre hudobníkov z Let's Dance Band Foto: TV Markíza
Krásna speváčka Ivanka Regešová
Ivanka Regešová s kapelou počas priameho prenosu
Ivanka Regešová s kapelou

Ich nádherné hlasy už poznáte a teraz vám predstavujeme celú zostavu Let's Dance Band, ktorý sa každú nedeľu stará o nádherné hudobné a spevácke podklady tanečných čísel. Najkrajšou súčasťou je bezpochyby jediná ženská členka, speváčka Ivana Regešová. Jej meno možno nie je divákom až také známe, no Ivka má ako speváčka nespočetné množstvo skúseností. Spievala dokonca aj v zahraničí a ako speváčka sa dostala aj do ďalekej Antarktídy!

Mužské skladby má na starosti Lukáš Adamec, ktorého nádherný hlas ste mohli počúvať aj počas speváckej súťaže Česko Slovenská Superstar, ktorú vyhral a hudobno-zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome, ktorú taktiež vyhral.

Aby ste si ale mohli v nedeľu vychutnať dokonalé hudobno-tanečné čísla, pripraviť sa musia nielen tanečníci, ale aj samotní speváci a kapela. A ako teda vyzerá ich príprava na nedeľný prenos? O tom prišla Ivka s Lukášom porozprávať do Telerána. Pozrite si zaujímavé video:

 

Ďalší členovia kapely sú: Eddie Portella - perkusie, Pavol Bartovic - klávesy, Juraj Gregorík - basgitara, Pavol Kvassay - klávesy, Miro Poprádi - saxofón, Ondrej Juráši - trúbka, Štefan Bugala -  bicie, Milo Suchomel - saxofón, Oliver Žilák, Michal Bugala - gitara a Michal Motýl - trombón.

Fotografie hudobníkov nájdete v GALÉRII.

Ôsme kolo Let's Dance si nenechajte ujsť v nedeľu 22. októbra, o 20:30 na Markíze!

 

Ak ste si nestihli pozrieť siedme kolo Let's Dance, pozrite si ho zadarmo v našom videoarchíve, alebo tu:

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Let´s Dance: FINÁLE - v nedeľu, 5. novembra, o 20.30!
Najčítanejšie zo sekcie Let´s Dance