01. 01 2017 00:00 | www.markiza.sk

Vinczeová Adela

moderátorka Let´s Dance a Chart Show

Adela Vinczeová
Adela Vinczeová Foto: TV Markíza

Adela Vinczeová patrí na Slovensku k moderátorskej špičke. Vyštudovala kulturológiu na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave a v roku 1996 sa dostala do celoslovenského finále prestížnej modelingovej súťaže Elite Model Look. Svoju kariéru začala ako redaktorka v Teleráne. Neskôr bola hviezdou Fun Radia. Prelomom v jej televíznej kariére bol projekt Slovensko hľadá SuperStar, ktorý tri sezóny moderovala s Martinom "Pycom" Rauschom. Bola moderátorkou aj súťažnej show Test národa, porotkyňou show Slovensko má talent a Talentmania. Adela bola súčasťou aj populárnej tanečnej šou Let´s Dance, ktorú z piatich sérií štyri moderovala a v jednej sa predviedla ako jedna zo súťažiacich. V TV Markíza dostala príležitosť moderovať aj svoju vlastnú šou s názvom Adela show a od roku 2014 sprevádza divákov v obľúbenom hudobnom projekte Chart Show.

Adela je už dlhé roky považovaná za najlepšiu slovenskú moderátorku, čoho dôkazom je aj trinásť prestížnych diváckych ocenení OTO. Veľa moderátorských príležitostí dostala aj v Česku, kde moderovala niekoľko prestížnych televíznych galaprogramov, ako napríklad Český lev.

V súčasnosti sa opäť vracia k svojej obľúbenej tanečnej šou Let´s Dance. V šiestej sérii sa objaví opäť po boku Martina "Pyca" Rauscha. „Teším sa na tento projekt, lebo som ho vždy vnímala ako program, ktorý ma svoju noblesu a príjemnú energiu. Teším sa na znovuspojenie s Pycom, na novinky a osviežujúcie prvky, ktoré po dlhom čase táto relácia prinesie."Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Let´s Dance: FINÁLE - v nedeľu, 5. novembra, o 20.30!
Najčítanejšie zo sekcie Let´s Dance