Let´s Dance cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Od prvého stretnutia až po finále: Takto sa menili finalisti Let's Dance!

05. 11 2017 13:00 | luc
Finalisti šiestej série Let's Dance pri prvom stretnutí
Finalisti šiestej série Let's Dance pri prvom stretnutí Foto: TV Markíza
Silvia a David pri prvom stretnutí.
Vlado a Dominika pri prvom stretnutí.
Braňo a Dominika pri prvom stretnutí.

Kto podľa vás vyhrá šiestu sériu Let's Dance?

Celých deväť týždňov predvádzali na parkete fantastické výkony a dnes svoju tanečnú púť zavŕšia vo veľkolepom finále. Silvia Lakatošová, Vlado Kobielsky a Braňo Deák so svojimi tanečnými partnermi predvedú posledné vystúpenia a pokúsia sa divákov presvedčiť, že práve oni si zaslúžia vyhrať šiestu sériu obľúbenej tanečnej šou. Zaspomínajte si však ešte predtým s nami na to, čo všetko tieto tri finálové páry počas deviatich uplynulých týždňov v Let's Dance zažili a predviedli.

Silvia Lakatošová ako jediná ženská finalistka svoju púť začala pádom na tanečnom parkete, no od toho momentu to bola takmer dokonalá jazda. Hoci sa niekoľkokrát ocitla v rozstrele, porotu svojimi fantastickými výkonmi vždy presvedčila o tom, že patrí až do finále, do ktorého sa prebojovala so svojim partnerom Davidom Schavelom. Ten sa medzičasom stal aj Majstrom sveta v štandardných tancoch. Získa so Silviou napokon aj titul tanečného kráľa Let's Dance?

Takto sa menili Silvia a David od prvého kola po finále Let's Dance!
Foto: TV Markíza
 

Obľúbený herec Vlado Kobielsky v úvode šou žartovne poznamenal, že si myslel, že súťažou sa jednoducho „presranduje“. Po boku milej, no prísnej tanečnej partnerky Dominiky Chrapekovej však veľmi rýchlo prišiel na to, že tanec je poriadna drina. Treba však uznať, že tento šarmantný milovník štandardných tancov napokon dokázal, že do finále sa dostal právom. Bude to práve Vlado, komu vo finále diváci preukážu najväčšiu priazeň?

Takto sa menili Vlado a Dominika od prvého kola po finále Let's Dance!
Foto: TV Markíza
 

Do súťaže prichádzal herec Braňo Deák s nálepkou „sexsymbol“, no na tanečnom parkete dokázal, že o ňom pokojne môžeme hovoriť aj ako o fantastickom tanečníkovi. S talentovanou tanečnicou Dominikou Roškovou v každom kole predvádzali fantastické čísla, ktoré vynikali nielen technickou bezchybnosťou, ale sa stali doslova umeleckými zážitkami. Pretancuje sa tento pár k absolútnemu víťazstvu?

Takto sa menili Braňo a Dominika od prvého kola po finále Let's Dance!
Foto: TV Markíza
 

VIAC FOTIEK NÁJDETE V GALÉRII.

Finále Let's Dance sledujte dnes večer o 20.30 na Markíze!

 

Ak ste si nestihli pozrieť deviate kolo Let's Dance, pozrite si ho zadarmo v našom videoarchíve, alebo tu:

 

Upútavka

 
FINÁLE Let´s Dance - v nedeľu, 8. mája, o 20.30!
Sledujte celé epizody na