Let´s Dance cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Finálové zákulisie Let's Dance ako na dlani: Čo všetko ste premeškali?

08. 11 2017 16:00 | luc
Zákulisie Let's Dance, ktoré by ste inak vidieť nemohli
Zákulisie Let's Dance, ktoré by ste inak vidieť nemohli Foto: TV Markíza

Pozrite si exkluzívne zábery zo zákulisia finále šiestej série tanečnej šou naposledy.

Desať neuveriteľných pretancovaných nedieľ vás zákulisím Let' Dance sprevádzal obľúbený moderátor Matúš Krnčok. Prinášal exkluzívne zábery z miest, na ktoré by ste sa inak nedostali, zaujímavé a vtipné rozhovory nielen s tanečnými pármi, účinkujúcimi či porotcami, ale aj so známymi osobnosťami, pripravil si pre vás množstvo súťaží a úloh a svojim pohotovým humorom vás bavil počas každej prestávky vo svojich livestramoch na facebooku Televízie Markíza a Let's Dance.

Grandfinále nebolo výnimkou a keďže išlo o skutočne výnimočný večer, Matúš vám prostredníctvom svojej kamery sprostredkoval skutočné emócie, ale aj pravú atmosféru živého prenosu. Ak ste ju zmeškali, ponúkame vám ju exkluzívne u nás.

V prvom livestreame Matúš vyspovedal obávaného porotcu Jána Ďurovčíka, ktorý prezradil okrem iného aj to, čím bola šiesta séria Let's Dance výnimočná.

 

Počas prvej prestávky stihol Matúš rozhovor s finalistami Braňom Deákom a Dominikou Roškovou. Tí mu prezradili napríklad aj to, čo všetko im tanečná šou dala a naopak vzala.

 

Ak chcete vidieť, aká atmosféra panovala priamo v tanečnej sále a čo robia všetci účinkujúci počas prestávky, to všetko uvidíte v treťom livestreame.

 

Grandfinále tanečnej šou si prišiel priamo do hľadiska pozrieť aj legendárny slovenský herec František Kovár, nuž a Matúš využil túto výnimočnú príležitosť na krátky rozhovor s ním. Skvelý herec okrem iného prezradil aj to, aké jubileum tento rok oslavuje a koľko inscenácii, filmov či seriálov už má na svojom konte.

 

Pred vyhlásením absolútneho víťaza počas poslednej reklamnej pauzy to na tanečnom parkete doslova vrelo očakávaním a nedočkavosťou. Aj túto autentickú atmosféru Matúš pre vás náležite zdokumentoval. Pozrite si posledný úplne posledný livestream šiestej série Let's Dance:

 

Ak ste si nestihli pozrieť finále Let's Dance, pozrite si ho zadarmo v našom videoarchíve, alebo tu:

 

Upútavka

 
FINÁLE Let´s Dance - v nedeľu, 8. mája, o 20.30!
Sledujte celé epizody na