Let´s Dance cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Evelyn a Lenka Vavrinčíková znovu v tanečnom! Uvidíme ich v profi súťaži?

12. 12 2017 18:00 | luc
Evelyn a Lenka to so sľubom, že tancu sa budú venovať aj ďalej, mysleli vážne
Evelyn a Lenka to so sľubom, že tancu sa budú venovať aj ďalej, mysleli vážne Foto: TV Markíza
Na tréningu zažívajú Evelyn a Lenka kopec zábavy
Lenka je podľa kouča Eduarda Slimáka talent na štandardné tance
Evelyn zasa idú podľa jej kouča Eduarda Slimáka najmä latinsko-americké tance

Zo súperok z Let's Dance sa stali skvelé kamarátky.

Spolu drali tanečné „črievičky“ v uplynulej sezóne Let's Dance, počas ktorej sa z nich stali naozaj skvelé kamarátky. Dôkazom je nielen fakt, že sa navzájom počas súťaže podporovali, ale aj to, že moderátorka Lenka Vavrinčíková a komička Evelyn sa opäť dali na tanec a po jej skončení sa prihlásili do tanečnej školy, a to rovno spolu!

„My sme si vlastne už počas Let's Dance hovorili, že by sme s tancom mohli pokračovať aj po skončení šou,“ povedala obľúbená komička. „Áno, keď som vypadla a chodila som do hľadiska, tak mi to časom začalo chýbať. Obuť si občas tanečné topánky a zatancovať si,“ priznala Lenka. „Tak sme si po skončení oddýchli asi týždeň a prihlásili sa do tanečnej školy a pokračujeme dodnes,“ dodala Evelyn.

Dievčatá spolu na tanečnom parkete makajú niekoľkokrát týždenne a venujú sa nielen spoločenským, ale aj iným tancom. Zdá sa, že to s ním myslia vážne a dokonca si vedia predstaviť, že by sa časom prihlásili aj na amatérsku tanečnú súťaž. „Baví nás to, lebo je to príjemný druh relaxu, trošku pohybu a príjemne strávený čas,“ uzavrela Lenka.

Ako to Lenke a Evelyn ide na tanečnom parkete dnes, čo na ich výkony hovorí nielen ich tanečný kouč Eduard Slimák, ale aj Lukáš Hojdan, Adam Brešťanský a ich partneri v súkromnom živote, to si pozrite vo videu:

 

Upútavka

 
FINÁLE Let´s Dance - v nedeľu, 8. mája, o 20.30!
Sledujte celé epizody na