Let´s Dance cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Zomrel muž, ktorý stál za tanečnou šou Let's Dance

20. 06 2018 13:51 | zv
Ilustračná snímka
Ilustračná snímka Foto: TV Makríza

Pred pár dňami skolaboval v Košiciach. Boj o život prehral.

Slovenská tanečná scéna prišla o velikána. Jeden z najlepších trénerov spoločenských tancov na svete, tanečník a muž, ktorý stál za zrodom tanečnej šou Let's Dance (†57) Igor Jágerský v utorok zomrel. O smutnej správe ako prvý informoval web týždenníka Plus 7 dní.

20090320_Jagermajster_096260019310.jpg
Foto: TASR
 

Tanečník pred pár dňami skolaboval na súťaži v Košiciach, kde bol ako porotca. "Dnes, 19. 6. 2018 v dopoludňajších hodinách nás vo veku 57 rokov opustil Ing. arch. Igor Jágerský. Po nevoľnosti na súťaži v Košiciach dňa 9. 6. bol hospitalizovaný a následne operovaný. Jeho organizmus však po 10 dňoch prehral boj o život," informovala podľa portálu topky.sk jeho kolegyňa Vlaďka Kleinbergová.

Zdroj:Facebook/IgorJágerský

Jeho konto na Facebooku zaplavilo množstvo smutných správ a odkazov v rôznych jazykoch. Jeho kamaráti a známi z celého sveta sú zo straty veľkého odborníka zdrvení a rodine vyjadrujú úprimnú sústrasť. Vďaka Igorovi sa pred rokmi dostala na slovenské obrazovky obľúbená šou Let's Dance.

Po skúsenostiach s podobným formátom v Rakúsku a Španielsku ju dostal do vysielania Markízy. Na projekte potom pracoval ako supervízor.

Zdroj:Facebook/IgorJágerský

Upútavka

 
FINÁLE Let´s Dance - v nedeľu, 8. mája, o 20.30!
Sledujte celé epizody na