Let´s Dance cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Obľúbený pár mieri do Let's Dance: Jeden z nich sa ujme moderovania

25. 01 2022 09:00 | nb
Let´s Dance
Let´s Dance Foto: TV Markíza
Viktor Vincze
Media párty TV Markíza - Adela a Viktor Vinczeovci
Viktor a Adela na odovzdávaní cien

Odhalené je aj prvé miesto v porote.

Šou Let's Dance čoskoro príde na obrazovky Markízy, aby po piatich rokoch opäť rozprúdila zábavu v duchu tanca. Z mien účastníkov je už známa prvá celebritná tanečnica, najnovšie a je potvrdené aj meno moderátora a jedného z členov poroty. Ide o dobre známy pár - manželov Vinczeovcov.

Adela a Viktor budú účinkovať vo veľkolepej tanečnej šou, každý však bude mať inú úlohu – Adela si sadne za porotcovský stôl a Viktor sa zhostí úlohy hostiteľa večera. Vďaka svojej bezprostrednosti a humoru budú obaja skvelým oživením priamych prenosov. Na túto zmenu sa teší nielen dvojica, ale aj režisér a kreatívny producent projektu Pepe Majeský.

TIP: Prvé meno novej série Let's Dance potvrdené: Jedna z najúspešnejších Sloveniek!

„S Adelou aj s Viktorom som už mal možnosť pracovať na niektorých projektoch predtým. Obaja sú skvelí moderátori, improvizátori aj glosátori. Adela Let's Dance dobre pozná, či už z pozície moderátorky alebo tanečníčky. Pre Viktora to bude prvá skúsnesoť nielen s touto šou, ale aj s moderovaním programu tohto typu. Obaja majú moju plnú dôveru a teším sa na vzájomnú spoluprácu,“ potvrdil Pepe Majeský.

„Let's Dance som päťkrát moderovala a raz som tancovala, takže do veľkej miery je projekt mojou srdcovkou. Na tento návrat sa teším,“ vyjadrila sa Adela.

TIP: Prekvapenie pre fanúšikov. Herečka konečne ukázala syna

Upútavka

 
FINÁLE Let´s Dance - v nedeľu, 8. mája, o 20.30!
Sledujte celé epizody na