Let´s Dance cover

UŽ ČOSKORO NA MARKÍZE

Ďalšie mená Let's Dance odhalené. Nová zostava bude naozaj hviezdna

27. 01 2022 09:00 | nb
Dominika Cibulková, Viktor a Adela Vinczeovci
Dominika Cibulková, Viktor a Adela Vinczeovci Foto: viktorvincze Instagram/domicibulkova
Zuzana Kubovčíková Šebová a Fero Joke
Ján Koleník
Zuzka Kubovčíková Šebová

Známe sú ďalšie miesta v porote a desiatka účinkujúcich.

Obľúbená šou Let's Dance už čoskoro zavíta na obrazovky Markízy a po zverejnení prvej účinkujúcej, moderátora a prvej porotkyne sa fanúšikovia môžu tešiť na ďalšie mená.

Šou vás bude sprevádzať Viktor Vincze, do poroty zasadne jeho polovička Adela Vinczeová. K nej sa pridajú stabilné piliere šou Tatiana Drexler a Ján Ďurovčík.

„Teším sa na to, že sa stretnem s ľuďmi po veľa rokoch, ktorých som už dávno nevidela a že sa dozviem veľmi veľa nových vecí. Ja som veľmi ‚rozprávavý‘ človek, veľmi rada sa s ľuďmi rozprávam - ako žijú, čo majú nové, ako vidia svet. Vždy ma teší, keď spoznám nové osobnosti a teraz budem mať možnosť spoznať ďalších nových ľudí. Ja sa ani nemôžem dočkať, kedy všetkých uvidím. Vždy to môj život obohatí o veľa krásnych nových vecí, krásnych nových zážitkov a stretnutí s ľuďmi, ktorých vďaka Let's Dance poznám dlhé roky,“ hovorí nadšená Tatiana Drexler.

„Teším sa na to, že budem opäť súčasťou šou, v ktorej som nepretržite od jej začiatku,“ dodal Ján Ďurovčík.

TIP: Dominika Cibulková mieri do Let's Dance: Odkaz fanúšikom

Prvou účinkujúcou, ktorú televízia potvrdila, bola Dominika Cibulková, no už sú potvrdené aj ďalšie mená. Tancovať v šou budú Aisha z Love Islandu a herečky Kristina Svarinská, Diana Mórová a Zuzana Kubovčíková Šebová.

Diana je nadšená, že si zatancuje s profesionálnym tanečníkom. „Veľmi sa teším na to, že konečne niekto povedie mňa.“

Pre Kristínu je to tak trochu splnený sen: „Bude to mega výzva a veľmi sa teším, že budem toho súčasťou. Bude to tak trochu detský tábor a tie som vždy milovala.“

„Ja veľmi rada tancujem, je to taká moja najväčšia vášeň a mám to veľmi rada. Takže som si povedala, že ja to teda nejako skúsim,“ vyjadrila sa Zuzka Kubovčíková Šebová.

Lásku k tancu má aj Aicha z Love Islandu. „Na Let's Dance sa nesmierne teším, pretože je to príležitosť dostať sa opäť k tancovaniu, no tentoraz mimo komfortnej zóny. Horím nedočkavosťou naučiť sa niečo nové,“ povedala.

TIP: Obľúbený pár mieri do Let's Dance. Jeden z nich sa ujme moderovania

Aj pánska polovica bude lákavá! Účinkovať budú herci Ján Koleník a Adam Bardy, zápasník MMA Attila Végh, moderátor Michal Kovačič a komik Fero Joke.

„Na účinkovanie v Let's Dance sa teším. S tancom nemám žiadne skúsenosti, takže to bude pre mňa úplne nová výzva. Ale idem do toho naplno,“ vyjadril sa Attila.

Presvedčiť sám seba, že vie tancovať, by chcel model a herec Adam Bardy, ktorý má prirodzený rešpekt a obavy, no najmä nadšenie pre novú výzvu.

„Ďakujem televízii Markíza za pozvanie do tanca. Myslím, že elegancia, úroveň a radosť sú príjemné veci, ktoré ľuďom svedčia. Kedy, ak nie teraz, by som mohol dať bodku za mojím kedysi najobľúbenejším koníčkom. Tanec má veľký dar zušľachťovať, tak dúfam, že sa nám to podarí,“ vyjadril sa Janko Koleník, ktorý má tanec v krvi.

„Veľmi sa teším na účasť v Let's Dance kvôli tomu, že mám v sebe ‚poriadne latino‘, ako hovorí Sisa... (smiech). Naozaj cítim, že mám nejaké pohyby, ktoré môžem ukázať svetu a aj to, že viem tancovať. Minimálne sa to budem snažiť naučiť. A je to ďalšia šouka z produkcie Markízy. Minulý rok som bol v dvoch a vždy som bol šťastný, vždy som sa niečo naučil, niekde zdokonalil a spoznal super ľudí. Najprv sa teším, až potom to beriem ako výzvu,“ teší sa Fero Joke.

Prekvapením v šou je aj moderátor Michal Kovačič. Dlhoročnú tvár televízie Markíza diváci poznajú najmä ako moderátora publicistickej diskusnej relácie Na telo. Jeho účasť v šou Let's Dance tak bude príležitosťou spoznať ho v trochu inej polohe, v ktorej bude musieť opustiť svoju komfortnú zónu a zabojovať o víťazstvo.