Let´s Dance cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Obrovské prekvapenie pre Koleníkovu tanečnicu Vandu. Myslela si, že sa jej sníva

19. 03 2022 10:00 | nb
Ján Koleník a Vanda Poláková
Ján Koleník a Vanda Poláková Foto: Instagram/vandalabanda
Vanda Poláková a Ján Koleník
Ján Koleník a Vanda Poláková
Ján Koleník

Po týždňoch plánovania sa to podarilo.

Vanda Poláková je tanečnicou a trénerkou Janka Koleníka a spoločne makajú na vystúpeniach do Let's Dance. Skúsená tanečnica a choreografka bola svojím partnerom v šou nadšená a dvojica si skvele sadla.

Pohyb ich spája, veď herec sa dlhé roky venoval tancu, kedysi aj súťažne. V priebehu rokov však na tanec nemal čas a teraz s Vandou oprašuje, čo je v ňom. Zo svojho talentu zjavne nič nestratil, práve naopak. Už ich prvé číslo si vyslúžilo standing ovation.

TIP: Tretie kolo Let's Dance bude filmové. Tu je kompletný zoznam vystúpení

Tanečnica je z tejto spolupráce nadšená, no preto, aby mohla trénovať na Slovensku, musela obetovať súkromie a kariéru v New Yorku, kde žije už 12 rokov. Šikovná Slovenka roky cestuje a žila na viacerých miestach, no práve toto mesto ju očarilo natoľko, že sa tam usadila.

Vanda má v New Yorku tanečné štúdio s manželom Michaelom. Počas jej neprítomnosti sa o všetko stará sám, manažuje ich biznis a popri tom vyučuje. Dvojica má na seba minimum času, lebo pre časový posun a povinnosti majú málo šancí spojiť sa.

TIP: Zúfalá Zuzka Kubovčíková Šebová: Vildu chcela vymeniť po prvom kole!

Michael sa však rozhodol svoju lásku prekvapiť a podporiť ju aj osobne. Celé týždne pre ňu plánoval prekvapenie, ktoré počas druhého kola Let's Dance uskutočnil. Priletel totiž do Bratislavy za ňou!

Okrem toho, že Vande pripravil to najväčšie prekvapenie, spoznal aj Janka Koleníka. Sledujte rozhovor s manželmi, ktorí opísali ich cestu životom. Na konci padol zaujímavý návrh, do ktorého sa zapojil aj sám Koleník.


TIP: Adam s Dominkou otvorili chúlostivú tému. Toto na kameru povie naozaj málokto

Sledujte Let's Dance v nedeľu 20. marca na Markíze!

 

Upútavka

 
FINÁLE Let´s Dance - v nedeľu, 8. mája, o 20.30!
Sledujte celé epizody na