Let´s Dance cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Tanečník Let's Dance končí v šou. Arogantné správanie voči tímu má následky

01. 04 2022 15:00 | nb
Aljaž Škoranjec
Aljaž Škoranjec Foto: Instagram/aljazskoranjec

Po deviatich rokoch opúšťa šou.

Let's Dance je obľúbená šou nielen na Slovensku, ale aj v rôznych zahraničných verziách. Mimoriadne obľúbenou je tá britská s názvom Strictly Come Dancing, kde sa momentálne udiala jedna veľká a šokujúca zmena. Informoval o nej portál Daily Mail.

Slovinský tanečník Aljaž Škoranjec, ktorý v šou pôsobil deväť rokov, končí. To vyvolalo v britských médiách rozruch, pretože dôvod je podľa mnohých jeho dlhodobé arogantné, až agresívne správanie.

TIP: Piate kolo Let's Dance sa blíži. Prekvapivá zmena v dvojiciach

„Aljaž sa správal arogantne a okázalo, čo nezanechalo dobrý dojem na štáb. Nikomu nebude chýbať,“ vyjadrili sa viaceré zdroje portálu. O talente tanečníka sa pochybovať nedá, no jeho správanie pochybné zjavne bolo. Oficiálnym dôvodom odchodu je však zmena jeho profesionálnej cesty, pričom nezabudol poďakovať za príležitosť byť takmer jednu dekádu súčasťou takého úspešného projektu.

Tanečník debutoval v roku 2013 po boku modelky Abbey Clancy, s ktorou tancoval a aj on sa tak stal obľúbenou televíznou osobnosťou. Neskôr boli po jeho boku ďalšie britské celebrity.

TIP: Pôsobí milo, ale opak je niekedy pravdou. Dominika sa niekedy dokáže brutálne vytočiť

Aljaž nasledoval kroky svojej manželky Janette Manrara, ktorá je tiež tanečnica. Aj ona opustila šou, v ktorej sa s manželom pred rokmi zoznámili. Svoj domovský televízny projekt vymenila za iný formát, v ktorom nebude tancovať, ale moderovať.

„Keď sa šou začala, randili sme a dnes sme manželia. Vystupovali sme spolu pred Andreom Bocellim, Michaelom Bublém, Edom Sheeranom, Taylor Swift či symfonickým orchestrom BBA. To sú momenty, ktoré si v srdci uchovám navždy,“ vyznal sa tanečník vo svojej záverečnej reči na Instagrame.

Zdroj: Instagram/aljazskoranjec

Zdroj: Instagram/aljazskoranjec

Aljaž sa s manželkou, tanečnicou Janette Manrara:

Zdroj: Instagram/jmanrara

TIP: Moderátorské legendy zhodnotili Lets Dance. Povedali to veľmi otvorene

Sledujte Let's Dance v nedeľu 3. apríla na Markíze!

 

Upútavka

 
FINÁLE Let´s Dance - v nedeľu, 8. mája, o 20.30!
Sledujte celé epizody na