Let´s Dance cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Víťazom Let's Dance je Ján Koleník! Pri ďakovnej reči sa rozplakal

08. 05 2022 23:47 | markiza.sk
Víťazom Let's Dance je Ján Koleník!
Víťazom Let's Dance je Ján Koleník!

Na druhom mieste skončil Adam Bardy, na treťom Zuzana Kubovčíková Šebová.

Vo finálovom kole Let's Dance každý pár odtancoval tri tance. Prvým bol tanec, ktorý im vybrala porota, druhý si vyberal každý pár z tancov, ktoré už počas šou odtancovali, a tretím tancom bol freestyle.

Ján Koleník, Adam Bardy a Zuzana Kubovčíková Šebová zo seba dali skutočne to najlepšie, na čom sa zhodla aj porota. V tento večer neodznela na ich adresu žiadna kritika. Hoci porota bodovala ich vystúpenia, o všetkom aj tak rozhodli SMS hlasy od divákov.


Zuzana sa konečne dočkala 40 bodov od poroty, a to za skvele odtancovaný quickstep. Adam Bardy si zase počas večera niekoľkokrát vypočul slová o tom, ako dobieha Jána Koleníka a s Dominikou Roškovou si vychutnali standing ovation po každom tanci.


U Jána Koleníka to už bolo tradične dokonalé. Tango, ktoré mu vybrala porota, odtancoval ešte lepšie ako to svoje prvé. S Vandou si zopakovali aj čaču, ktorá bola ešte vyšperkovanejšia ako v prvom kole.

Ján Koleník a Vanda Poláková - finálový freestyle
 

Všetci traja finalisti porotu dojali svojími freestyle vystúpeniami. Zo Zuzany boli mnohí v šoku. Mama dvoch detí to na parkete rozbalila a ešte aj Beyoncé sa od nej mohla učiť. Jedným slovom VAU!

Po úžasnom a veľkolepom večere všetci netrpezlivo čakali na oznámenie víťaza. Na treťom mieste skončil pár Zuzana Kubočíková Šebová a Vilém Šír, ktorý si okamžite vyslúžil standing ovation.

Diváci tak svojimi hlasmi rozhodovali medzi dvomi mužskými finalistami. Cenu a titul kráľ tanečného parketu Let's Dance 2022 si napokon odniesol Ján Koleník a jeho partnerka Vanda Poláková.


Prvé slová Jána Koleníka, pri ktorých sa rozplakal:


Upútavka

 
FINÁLE Let´s Dance - v nedeľu, 8. mája, o 20.30!
Sledujte celé epizody na