Let´s Dance cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Dominika Rošková o novej láske. Priznala, na čo ju Adam zbalil

02. 06 2022 16:00 | nb
Dominika Rošková
Dominika Rošková Foto: TV Markíza
Explov kamoš Adam Rehák (vpravo) tvorí pár s Dominikou Roškovou.
Explov kamoš Adam Rehák (vpravo) tvorí pár s Dominikou Roškovou.
Dominika Rošková a Adam Rehák

Tanečnica v rozhovore prezradila podrobnosti. Pozrite si aj prvú fotku páru z ich súkromia.

Dominika Rošková tancovala v poslednej sérii Let's Dance s Adamom Bardym a spolu skončili na druhom mieste. Tanečnica prežíva úspech nielen v kariére, ale aj v súkromí. Je totiž čerstvo zadaná, o čom informoval cas.sk.

Na akcii Nadácie Markíza pri príležitosti Medzinárodného dňa detí sa zúčastnili aj viaceré tváre Let's Dance vrátane Dominiky. Okrem naberania zmrzliny stihla aj rozhovor pre náš portál markiza.sk, v ktorom vzťah potvrdila a prezradila viac.

TIP: Laura z Búrlivého vína dnes. Fotky v pánskom časopise

Dominika oficiálne tvorí pár s Adamom Rehákom. Ide o mladého podnikateľa a športovca, ktorý prišiel na tretí prenos šou v spoločnosti kamarátov vrátane Petra Altofa alias Expla. Ten sa dal vďaka šou dokopy s Kristínou Svarinskou, no aj Dominka tu našla svoju lásku.

Sledujte video, v ktorom kráska prezradila, na čo ju jej priateľ zbalil a tiež to, čo majú spoločné. Pre markiza.sk tiež poskytla exkluzívne prvú fotku s Adamom zo súkromia.

V rozhovore sa dozviete aj to, čomu všetkému sa Dominika venuje v rámci tanca a vyjadrila sa aj k ťažkému obdobiu, ktoré tesne pred štartom Let's Dance prežívala.