Let´s Dance cover

UŽ ČOSKORO NA MARKÍZE

Dominika Rošková o svojej svadbe. Prezradila, čo na nej určite nebude

09. 08 2022 11:00 | nb
Dominika Rošková s priateľom Adamom
Dominika Rošková s priateľom Adamom Foto: Instagram/dominika.roskova
Dominika Rošková a Adam Rehák
Ján Koleník a Dominika Rošková na Lets Dance
Dominika Rošková na MDD podporila Nadáciu Markíza.

Tanečnica má v jednej veci jasno už teraz.

Dominika Rošková je aj po skončení Let's Dance v jednom kole. Tanec ju zamestnáva naplno, hoci si stíha užívať aj čerstvý vzťah s fešákom Adamom Rehákom.

Dominika je nielen tanečnica, ale aj učiteľka tanca, ktorá sa špecializuje na svadobné tance. Tie vyučuje a toto poslanie jej robí nesmiernu radosť. Pomáha totiž párom pripraviť sa na dôležitú časť svadby a cítiť sa pri tom uvoľnene a sebaisto.

Tance zostavuje na mieru novomanželom - nie je to vždy len romantická klasika, lebo niektorí páry majú záujem o zábavnejší či netradičný tanec a Dominika im to s radosťou prispôsobí.

TIP: Dominika Rošková si splnila sen. Výsledok je úchvatný

Sama tanečnica však hovorí, že keby mala svadbu ona, je otázne, či by vôbec tancovala. „Určite by som nechcela žiadny natrénovaný tanec. Ideálna by bola imropovizácia, celé to poňať ako novomanželský rituál a ako akt spojenia, tancovať v rytme lásky. Asi práve preto, že by to bol pravý opak môjho povolania,“ povedala nášmu webu Dominika.

Pozrite si rozhovor z Telerána, kde sa ukázala základné prvky svadobného tanca aj to, ako sa dá svadobný tanec ozvláštniť.


TIP: Veľká premiéra. Dominika Rošková s novým priateľom žiari