Let´s Dance cover

UŽ ČOSKORO NA MARKÍZE

Nová séria Let's Dance sa blíži. Prvé meno je vonku!

28. 12 2022 09:00 | markiza.sk
Lets Dance
Lets Dance Foto: TV Markíza
Marián Gáborík.
Ivanka Gáborík a Marián Gáborík.
Marián Gáborík ako tanečník

V šou ste v minulosti videli tancovať aj jeho manželku.

Nová séria Let's Dance sa blíži a diváci sa opäť môžu tešiť na perfektnú zostavu tanečníkov a na skvelú porotu a moderátorov. Známe je už meno prvého účinkujúceho.

„Esenciou každého ročníka sú účinkujúci, ktorí programu dávajú tvár. Sme preto veľmi radi, že môžeme potvrdiť prvé meno nadchádzajúcej série. Na jar 2023 vezme parket útokom hviezda NHL, víťaz Stanleyho pohára a elitný hokejový útočník Marián Gáborík,“ oznámil PR manažér TV Markíza, Tadeáš Kurka.

Nadšený je aj režisér a kreatívny producent projektu, Pepe Majeský. „Veľmi ma teší mimoriadny úspech predchádzajúcej série Let´s Dance. Na obrazovky sme priniesli veľkolepú tanečnú šou s účinkujúcimi, medzi ktorými dokonale zafungovala chémia, osviežili sme vizuálnu identitu a ukázali ešte prepracovanejšie choreografie. Momentálne intenzívne pracujeme na ôsmej sérii a súčasne skladáme mozaiku nových účinkujúcich. Prvé meno už máme a sám som zvedavý, ako Marián Gáborík vykorčuľuje zo spoločenských tancov.“

TIP: Hviezda Let's Dance oznámila krásnu správu. Bude mamou

Marián Gáborík je jedným z najúspešnejších slovenských hokejistov histórie. Ako útočník pôsobil roky vo viacerých kluboch NHL a vyhral Stanleyho pohár. Rodák z Trenčína začínal v Dukle Trenčín a po konci aktívnej hokejovej kariéry sa práve tu usadil s manželkou Ivanou Gáborík, kedysi Surovcovou. Tá je jednou z najznámejších tvárí šou, teraz ju však naplno zamestnáva materstvo. Dvojica má dve dcérky, Bellu a Leiu. 

A čo hovorí na ponuku ísť do Lets Dance Marián Gáborík? „Samozrejme, nebude to jednoduché, ale veľmi sa na to teším. Bude to obrovská výzva. Moje skúsenosti s tancom sú akurát tak z minulosti, večer po baroch. (smiech) Mám sa ešte čo učiť. Šou som sledoval a výkony či už tanečníkov alebo známych osobností boli super, takže sa budem snažiť čo najviac tomu priblížiť. Samozrejme nebude jednoduché vyjsť z mojej komfortnej zóny pred zrakmi ľudí a naživo. Uvidíme, bude to zaujímavé, ale teším sa na to,“ vyjadril sa.

TIP: Strach Natálie z Let's Dance. Žena sotila jej dcérku, má prasknutú lebku