Let´s Dance cover

UŽ ČOSKORO NA MARKÍZE

Svetoznámy herec mieri na Slovensko. Prijal ponuku účinkovať v Let's Dance!

31. 12 2022 09:00 | markiza.sk
Mario Cimarro
Mario Cimarro Foto: Instagram/mariocimarro
Mario Cimarro na DOD 2018
Mario Cimarro
Mario Cimarro a jeho polovička Bronislava

Z jeho účasti budú fanúšičky nadšené.

Nová séria Let's Dance sa blíži a fanúšikovia sa opäť majú na čo tešiť. Kto by si myslel, že úspech minulej série sa nepodarí prekonať, bude milo prekvapený. Zoznam účinkujúcich aj poroty bude totiž viac než hviezdny!

Ani tento rok nebude v šou chýbať zahraničná osobnosť. Jedným z tanečníkov totiž bude kubánsky herec Mario Cimarro, ktorého pozná celý svet. Predstaviteľ Juana zo Skrytej vášne sa na na istý čas presídli na Slovensko, aby sa naučil tancovať a zároveň lepšie spoznal rodisko jeho snúbenice Bronislavy. Dvojica má spolu dcérku Bryanu.

TIP: Nová séria Let's Dance sa blíži. Prvé meno je vonku!

„Sme veľmi radi, že pozvanie do našej šou prijala aj hviezda svetového formátu. Svoje tanečné schopnosti na parkete predvedie atraktívny kubánsky filmový a televízny herec Mario Cimarro, ktorého si naši diváci pamätajú z kultovej telenovely Skrytá vášeň ako Juana Reyesa,“ vyjadril sa PR manažér projektu, Tadeáš Kurka.
 
Na spoluprácu s Mariom sa veľmi teší aj režisér a kreatívny producent šou, Pepe Majeský. „Verím, že vďaka kubánskym koreňom predvedie na parkete nový druh energie, vášne a temperamentu. Je to herec, ktorého pozná celý svet a priniesť na Slovensko osobnosť týchto rozmerov nie je pravidlom. Som rád, že bude práve súčasťou Let's Dance! Diváci sa majú skutočne na čo tešiť.“
 
A čo od Maria Cimarra po tanečnej stránke čakať? Za tanečníka sa nepovažuje, keďže jeho skúsenosti sú ešte z hereckej školy. Za sebou má len povinné hodiny baletu. K Slovensku však má, na rozdiel od tanca, veľmi vrúcny vzťah.

„Moje spojenie so Slovenskom  vzniklo veľmi dávno, keď TV Markíza začala vysielať jeden z mojich seriálov, Skrytú vášeň. Jedného dňa som bol pozvaný na DOD, kde som na vlastnej koži zažil podporu Slovákov,“ teší sa Mario, ktorý výzvu prijal aj kvôli rodine. „Kvôli mojej snúbenici Broni a mojej dcére Briane, aby som mohol byť k nim bližšie a spoznal ich korene. Do skorého videnia, Slovensko.“ 

TIP: Strach Natálie z Let's Dance. Žena sotila jej dcérku, má prasknutú lebku