Let´s Dance cover

UŽ ČOSKORO NA MARKÍZE

Ďalšie mená Let's Dance sú potvrdené: Úspešné herečky aj hviezda Druhej šance

09. 01 2023 09:00 | markiza.sk
Sú známe ďalšie mená Lets Dance.
Sú známe ďalšie mená Lets Dance. Foto: Instagram/j.kovalcikova TV Markíza
Herci z Druhej šance
Victor Ibara so sestrou Máriou.
Jana Kovalčíková a Elena Kolek Spaskov

Nová séria bude plná prekvapení.

Let's Dance sa čoskoro blíži a aj v tejto sérii bude úžasná zostava tanečníkov. Nebude chýbať zahraničná hviezda - svetoznámy herec, ktorý sa k nám presídli z Los Angeles. Spolu s ním sa na tanečníkov premenia aj hokejové hviezdy a zároveň kamaráti Boris Valábik a Marián Gáborík. Ten tesne pred začiatkom šou dokonca absolvoval operáciu.

Odteraz sú už známe aj ďalšie mená. „Zoznam našich účinkujúcich obohatili ďalšie výnimočné osobnosti. Svoje tanečné schopnosti predvedú skvelé herečky Helena Krajčiová a Janka Kovalčíková a charizmatický model, študent medicíny a herec zo seriálového megahitu Druhá šanca, Victor Ibara,“ hovorí PR manažér projektu Tadeáš Kurka.

TIP: Fanúšičky sa majú na čo tešiť: V Let's Dance uvidia aj tohto sexy fešáka

 „Veľmi sa teším, že budem môcť byt súčasťou Let's Dance 2023. Vyskúšať si parket, vyskúšať si, aké je to naučiť sa tanec za jeden týždeň. Mám obrovský rešpekt, ale aj obrovskú radosť, že toto budem môcť absolvovať. A dúfam, že som od tatina chytil nejaké africké rytmy a gény a že tam niečo odtancujem,“ hovorí našený Victor.

A ako na túto ponuku zareagovala Janka? „Som nesmierne potešená, že budem účastná na takom nádherne elegantnom programe a skvelej zábave na vysokej úrovni. Pevne verím, že splníme očakávania a že šou naplníme humorom, kvalitou a aj správnou dávkou trapasov.“


TIP: Najlepšie a najsexy video roku 2022: Koleníkovo prvé vystúpenie v Let's Dance!