Let´s Dance cover

UŽ ČOSKORO NA MARKÍZE

Toto je ďalšia účastníčka Let's Dance: Tancovať bude aj spevácka diva!

11. 01 2023 09:00 | markiza.sk
Mária Čírová na koncerte so synom Hugom
Mária Čírová na koncerte so synom Hugom Foto: Instagram/mariacirova
Mária Čírová, Miňo Kereš, Zoe Kachútová
Media párty TV Markíza - Mária Čírová s rodinkou
Mária Čírová na media párty

Účasť v šou považuje za úžasné dobrodružstvo.

Nová séria Let's Dance sa čoskoro začne a Markíza postupne potvrdzuje mená celebritných účastníkov. Nebude chýbať zahraničná hviezda, obľúbené herečky či bývalí športovci. Najnovším potvrdeným menom je spevácka diva s nezameniteľným hlasom a trojnásobná mamina Mária Čírová.

Tá si v minulosti vyskúšala účinkovanie v šou Tvoja tvár znie povedome či už ako účinkujúca, alebo ako hosť. V jej šľapajach išla totiž aj dcérka Zoe. Tentoraz však o speve nebude reč a z Márie sa bude musieť stať tanečnica!

TIP: Ďalšie mená Let's Dance sú potvrdené: Úspešné herečky aj hviezda Druhej šance

„Je pre mňa obrovským potešením byť súčasťou ďalšej série mimoriadne obľúbeného programu Let's Dance, ktorý som aj ja neraz sledovala so zatajeným dychom, priznávam. Tanec je nádherný druh umenia a chápem ho ako úžasný prostriedok komunikácie medzi telom a dušou, prostriedok na vyjadrenie toho, čo je až niekedy slovám nedostupné. Pretože tancom môžeme vyjadriť krásu, lásku, slobodu, dokonca vyrozprávať príbeh a to je fascinujúce. Ešte nikdy som netancovala s tanečným partnerom, toto bude pre mňa nové a uvedomujem si, že ma čaká náročné obdobie v rámci učenia, keďže som spoločenský tanec nikdy nerobila. Ale niekde v kostiach cítim, že ma čaká úžasné dobrodružstvo,“ vyjadrila sa s nadšením Mária.

TIP: Zvrat tesne pred nástupom do Let's Dance. Gáboríka musia operovať