Let´s Dance cover

UŽ ČOSKORO NA MARKÍZE

Herec a moderátor sa budú učiť tancovať. Aj ich dvoch uvidíte v Let's Dance!

16. 01 2023 09:00 | markiza.sk
Richard Autner
Richard Autner Foto: Instagram/richardautner
Richard Autner a Mária Bartalos ako seriálový pár v Oteckoch.
Richard Autner si zahral aj v Oteckoch.
Richard Autner a Mária Bartalos ako seriálový pár v Oteckoch.

Pánska zostava tanečníkov je týmto uzavretá.

Do Let's Dance mieria aj v tejto sérii samé zvučné mená. A známe sú už takmer všetky! Poslednými dvoma známymi mužmi, ktorých čaká tanečná výzva, sú herec Richard Autner a moderátor Milan Junior Zimnýkoval.

K svetoznámej zahraničnej hviezde, dvom bývalým športovcom a hercovi z Druhej šance, tak pribudnú práve potetovaný fešák Rišo a ostrieľaný moderátor Junior. Lákavé sú aj mená celebritných tanečníc.

TIP: Toto je ďalšia účastníčka Let's Dance: Tancovať bude aj spevácka diva!

„Prepodkladám, že väčšina z vás ma vidí prvýkrát v živote. Nezúfam, pretože som dostal unikátnu možnosť, za ktorú veľmi pekne ďakujem, a to, predstaviť sa vám v polohe mne najprirozdenejšej, a tou je spoločenský tanec. Spoločenský tanec, s ktorým sa stretávam pravidelne zhruba každé tri štyri roky, poväčšine na svadbe. Väčšinou tancujem zo slušnosti, prípadne z donútenia, vždy sa pri tom hanbím. Tak ale ako sa hovorí, kde je vôľa, tam je cesta alebo ako hovorí môj starší brat, tancovať síce neviem, ale keď tancujem, tak tancujem s vášňou. Takže ešte raz ďakujem za pozvanie do Let's Dance, teším sa na svoje spolutanečníčky a spolutanečníkov a pevne verím, že spolu sa nám podarí vytvoriť niečo radostné, veselé, plné hudby a tanca,” povedal k svojmu účinkovaniu herec Richard Autner.

Milan Zimnýkoval
Foto: Profimedia.sk
 

„Pozvánka do Let's Dance ma nesmierne potešila, pretože sa mi splnil sen. Teším sa ohromne, na druhej strane mám tak trošku obavy z toho, aby som stíhal a vládal tým, ktorí takisto tancujú v tomto ročníku a nerád by som sklamal moju tanečnú partnerku, ktorú stále nepoznám. Verím, že spoločne každú nedeľu vytvoríme príjemnú zábavu pre vás všetkých divákov televízie Markíza. Budeme sa snažiť, aby to bolo vyštrngané tak, ako má byť,“ prejavil radosť moderátor Milan Junior Zimnýkoval.

TIP: Zvrat tesne pred nástupom do Let's Dance. Gáboríka musia operovať