Let´s Dance cover

UŽ ČOSKORO NA MARKÍZE

Prvé slová Ivany Gáborík o Let's Dance: Odkaz manželovi

20. 01 2023 14:15 | markiza.sk
Ivana a Marián Gáboríkovci
Ivana a Marián Gáboríkovci Foto: Instagram/iversanns
Ivana a Marián Gáboríkovci
Marián Gáborík si odskočil do pôrodnice: Intímne zábery Ivany s dcérkou
Manželia Marián a Ivana Gáboríkovci s dcérkou Bellou.

Diváci budú svedkami nádherných momentov.

Nová séria Let's Dance sa blíži a diváci sa môžu tešiť na skvelú zostavu celebritných tanečníkov. Potvrdená je aj svetoznáma zahraničná hviezda, herec Mario Cimarro. Ten sa vďaka šou presťahuje na Slovensko.

TIP: Let's Dance sa blíži. Pozrite si najnovšie video s Koleníkom!

Ako je už známe, k celebritným tanečníkom bude patriť aj bývalý hokejista Marián Gáborík. Práve preto, že jeho manželkou je bývalá profesionálna tanečnica Ivana Gáborík, objavovali sa špekulácie, či nebudú tancovať manželia spolu. A veruže budú.

„Pre našich divákov sme si pripravili ďalšie prekvapenie. Prvýkrát v histórii bude v šou tancovať manželský pár, Ivana a Marián Gáboríkovci. Na tanečný parket prinesú jedinečnú chémiu, ktorá dodá tancu nový rozmer a emóciu,“ znie stanovisko Markízy.

„Ja sa naozaj teším, že budem súčasťou Let´s Dance. Je to moja srdcová záležitosť,“ prezradila Ivana vo videu. Rovnako prezradila, že na spoluprácu so svojim manželom sa veľmi teší.

 

Celebritní manželia vytvoria tanečnú dvojicu a spolu sa budú zvŕtať na parkete. Ako im to pôjde? Dozviete sa už čoskoro v ôsmej sérii Let's Dance.