Zahlasujte za svojho tanečného favorita a posuňte ho do ďalšieho kola!

07. 09 2017 15:15 | www.markiza.sk
Tanečná zostava Let's Dance
Tanečná zostava Let's Dance Foto: TV Markíza

Vyjadrite podporu svojim favoritom a zapojte sa do súťaže.

Počas každého súťažného kola tanečnej šou Let's Dance môžete podporiť svoj obľúbený pár, a to prostredníctvom diváckeho SMS hlasovania . Okrem toho, že tak vyjadríte sympatie a podporu svojím favoritom, dostávate sa aj do žrebovania o finančnú výhru v celkovej hodnote 5000 eur !

Do žrebovania bude vaše telefónne číslo zaradené toľkokrát, koľkokrát bol z neho počas súťaže prijatý platný hlas, to znamená, že čím viac hlasov svojim favoritom odošlete, tým väčšiu šancu na výhru máte. Mená výhercov budú vyhlásené počas vysielania Telerána v utorok nasledujúci po finálovom kole Let´s Dance a rovnako na stránke www.letsdance.markiza.sk.

Hlasujte a vyhrať môžete aj osobný automobil SUZUKI Vitara v špeciálnej edícii COPPER. Pozor, v tomto prípade musíte poslať minimálne 10 SMS hlasov svojmu favoritovi.

Hlasuje sa výlučne počas živých prenosov (okrem prvého kola, kedy sa nehlasovalo a žiaden tanečný pár ani nevypadával) a na ukončenie hlasovania vás upozorní moderátorská dvojica.

SMS hlasovania sa môžu zúčastniť všetci užívatelia sietí operátorov Slovak Telekom , Orange Slovensko , O2 a SWAN Mobile, a.s. , ktorí zašlú SMS hlas v tvare TANEC a tento text odošlú na SMS číslo vybraného páru . Cena jednej SMS je 0,80 € vrátane DPH . Spätná SMS správa potvrdzujúca úspešné hlasovanie nebude zasielaná .

Na základe výsledkov hlasovania budú vaše hlasy pripočítané k bodom , ktoré tanečný pár získal počas súťažného kola od poroty (t.j. počet hlasov divákov + počet bodov udelených porotou = výsledný počet bodov pre konkrétny tanečný pár).

Tak neváhajte, podporujte svojich favoritov a zvýšte tak šancu na výhru nádhernej sumy 5000 eur a skvelé auto Suzuki Vitara v špeciálnej edícii Copper! Štatút SMS hlasovania v Let's Dance nájdete tu.

Komentáre ( 0)