Let´s Dance cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Šou, ktorá vás roztancuje.

Let´s Dance je licencovaný formát, ktorý pochádza z Veľkej Británie. Pôvodný formát Strictly Come Dancing z dielne BBC už bol úspešne predaný do viac než 60 teritórií pod distribučným názvom Dancing with the Stars. Boduje napríklad aj na americkej televízii ABC, ktorá túto jeseň odvysiela už neuveriteľnú 30. sériu, či v susednej Českej republike. Na obrazovkách TV Markíza sa prvýkrát objavil v roku 2006 a túto jar sa bude vysielať už siedma séria.

Víťazmi prvej sezóny boli známa slovenská herečka Zuzana Fialová so svojím profesionálnym tanečníkom Petrom Modrovským. Víťazmi druhej sezóny sa stala opäť slovenská herečka Michaela Čobejová jej tanečný partner Tomáš Surovec. V tretej sezóne zvíťazili herec a humorista Juraj Mokrý a profesionálna tanečnica Katarína Štumpfová. V ďalšej sezóne triumfovala na tanečnom parkete herečka a speváčka Nela Pocisková a po druhýkrát sa kráľom tanečného parketu stal Peter Modrovský. Víťazmi piatej sezóny boli televízna moderátorka Janka Hospodárová a profesionálny tanečník Matej Chren. Zatiaľ poslednými víťazmi sa v roku 2017 stali populárny herec Vladimír Kobielsky s tanečnou partnerkou Dominikou Chrapekovou.

V poradí už siedma séria prinesie opäť vystúpenia pripomínajúce hollywoodske produkcie, kreatívne kostýmy, tematické večery, emotívne či výnimočné vystúpenia celebrít a nádherné emócie, ktoré sú jej neoddeliteľnou súčasťou. O tom, kto sa bude môcť pýšiť titulom kráľovná a kráľ tanečného parketu, rozhoduje odborná porota a diváci prostredníctvom SMS hlasovania.

Let‘s Dance bude opäť prehliadkou krásy a elegancie v podobe majstrovského prepojenia obdivuhodných tanečných výkonov v nádhernom oblečení, špičkových hudobných aranžmánov a nenúteného, ale pritom kultivovaného a vtipného vystupovania moderátorov.