Let´s Dance cover

O relácii

11. 08 2017 10:08 | markiza.sk
Lets Dance
Lets Dance Foto: TV Markíza

Šou, ktorá vás roztancuje.

Let´s Dance je licencovaný formát, ktorý pochádza z Veľkej Británie a slovenská verzia originálu Dancing with the Stars. Na obrazovkách TV Markíza sa objavuje už od roku 2006 a túto jeseň sa bude každú nedeľu vysielať už šiesta séria.

Víťazmi prvej sezóny boli známa slovenská herečka Zuzana Fialová so svojím profesionálnym tanečníkom Petrom Modrovským. Víťazmi druhej sezóny sa stala opäť slovenská herečka Michaela Čobejová jej tanečný partner Tomáš Surovec. V tretej sezóne zvíťazili herec a humorista Juraj Mokrý  a profesionálna tanečnica Katarína Štumpfová. V ďalšej sezóne triumfovala na tanečnom parkete herečka a speváčka Nela Pocisková  a po druhýkrát sa kráľom tanečného parketu stal Peter Modrovský. Víťazmi zatiaľ poslednej, piatej, sezóny boli televízna moderátorka Janka Hospodárová a profesionálny tanečník Matej Chren.

Na moderátorskom poste sa vystriedali Adela Vinczeová, Martin Pyco Rausch, Zuzana Fialová či Libor Bouček.

Tanečné výkony hodnotili takisto rôzni porotcovia: Ján Ďurovčík, Tatiana Drexler, Zuzana Fialová, Dara Rolins, Zdeněk Chlopčík, Dagmar Hubová, Elena Jágerská či špeciálny hosť poroty a výherca tretej Let´s Dance Juraj Mokrý. Jediným porotcom, ktorý hodnotil doteraz všetky série bol uznávaný režisér Jozef Bednárik. V tomto ročníku sa po prvýkrát ujme porotcovskej stoličky bývalý tanečník, tréner a choreograf Petr Horáček.

Režisérskej stoličky sa v šiestej sérii po prvý krát ujme Pepe Majeský, ktorý tak vystrieda po piatich sezónach Petra Ňunéza.