Let´s Dance cover

Tatiana Drexler

16. 08 2017 14:39 | markiza.sk
Tatiana Drexler
Tatiana Drexler Foto: TV Markíza

porotkyňa tanečnej šou Let´s Dance

Tatiana Drexler je profesionálnou tanečnicou a odbornou porotkyňou. Ako porotkyňa pôsobila v prvých štyroch sériách tanečnej šou Let´s Dance.

Tatiana svoje výnimočné tanečné schopnosti ukázala vo viac ako 500 tanečných súťaží v niekdajšom Československu aj v Nemecku a získala veľké množstvo ocenení. 25-ročná kariéra aktívneho tancovania jej priniesla niekoľko krajských majstrovských titulov v niekdajšom Československu a zároveň 11 finálových účastí na nemeckých majstrovstvách v latino, štandardných a desiatich tancoch medzi amatérmi aj profesionálmi. Jej najlepším umiestnením je 12. miesto na Majstrovstvách sveta. Trénovala a stále trénuje mnohých finalistov národných majstrovstiev, ako aj európskych a svetových. Lation formácia z Martina, ktorú Tatiana trénovala, dosiahla v roku 1990 4. miesto na Majstrovstvách sveta. Ako porotkyňa pôsobí od roku 2000 na národných aj medzinárodných majstrovstvách amatérskych i profesionálnych tanečníkov. 

Divákom Markízy je známa z predošlých sérií Let´s Dance, kde patrila k stabilnej porotcovskej zostave. Ako porotkyňa pôsobila aj v českej verzii StarDance. Ani najnovšia - 6. séria - Let´s Dance sa nezaobíde bez jej pozorného odborného dohľadu a diváci Markízy ju opäť uvidia za porotcovským pultíkom.